komis chustowy

Dlaczego warto u nas kupować chusty?

- chusty używane są bardziej miękkie "złamane" niż nowe, przez to są przyjemniejsze dla dziecka i jest łatwiej je zawiązać.
- mamy pewność, ze chusta nie skurczy się, nie zafarbuje i nie zmieni swych właściwości podczas prania
- kupujemy tylko chusty najwyższej jakości, sprawdzonych firm, nie sprzedajemy wyrobów "chustopodobnych" których pełno jest na allegro!
- nasze chusty przed zakupem można obejrzeć i wypróbować
- I co najważniejsze - jeśli kupujesz od nas chustę nauczymy Cię jak się w nią prawidłowo i bezpiecznie zawiązać.

WSZYSTKIE CHUSTY Z KOMISU MOŻNA ZOBACZYĆ I PRZYIERZYĆ NA WARSZTATACH CHUSTOWYCH
Aktualna ofertaLenny lamb "Zielona herbata" 
Długość 4,7 czyli rozmiar standartowy. Miękka i złamana. Stan dobry - trochę sprane kolory. Solidna chusta za małe pieniadze
 
Cena sklepowa 189zł, nasza cena 120zł

Lenny lamb błękitna laguna 

chusta polskiej firmy lenny lamb. Długość 4, 6 czyli standardowa. Skład : bawełna i bambus. Stan idealny, chusta nie noszona, używana tylko na pokazach. 


zdjęcia producenta

 Cena 170 zł


Elastyczna chusta lenny lamb

Chusta elastyczna, bawełniana, posiadająca wszelkie niezbędne atesty, znanej polskiej firmy Lenny Lamb. Szerokość 50 cm, długość 5metrów, co jest standardową wielkością dla tego typu chust i oznacza, że będzie dobra na rodziców o przeciętnej budowie ciała (osoby b. drobne mogą się liczyć z długimi ogonami, co nie przeszkadza w noszeniu)
Chusta polecana dla noworodków i mniejszych dzieci. Jest wyjątkowo miękka i łatwa w obsłudze (wiąże się ją inaczej niż chustę tkaną). (Zdjęcie producenta)
cena sklepowa 150, nasza cena 90zł

Nosidło ergonomiczne Nubigo.


Nosidło polskiej produkcji, firmy Nubigo, która produkuje pojedyncze sztuki każdego modelu. Nosidło uszyte jest z chusty nati, tkanej splotem skośno-krzyżowym. Będzie idealne dla dziecka od rozmiaru ubranek 74-80cm i dla rodziców każdej wielkości. Pas biodrowy zapinany na klamrę, podobnie pasy ramienne. Bardzo miękkie wypełnienie pasów biodrowego i ramiennych powoduje, że swobodnie można nosić również bardzo ciężkie dziecko. Posiada kapturek.
Cena sklepowa ok. 280zł nasza cena 160zł. Istnieje możliwość wypożyczenia tego nosidła