środa, 5 marca 2014

DZIEŃ KOBIET

W tym roku, w dniu kobiet (8 marca) Klub Mam Kielce świętuje swoje 3 urodziny! 
Z tej okazji zaprosiłyśmy gości, którzy mają coś ciekawego do zaoferowania kobietom, bo w Dniu Kobiet jesteśmy przede wszystkim kobietami - laskamiy, sexbombami, ksieżniczkami, wampami i czym tylko chcemy:)i z okazji naszego święta robimy coś dla siebie:) Oczywiście jak zawsze w klubie nie oznacza to z rezygnacji z bycia mamą - zapraszamy wraz z dziećmi, dla nich też cos zorganizujemy:)

Program:
10. 00 Tańce
11.30 (sala 2) Wizażystka
12. 15 (sala 1) Dietetyczka
13. 00 (sala 2) Projektantka wnętrz
13. 00 (sala 1) zabieg na dłonie

Od 10.00 zapraszamy na zajęcia taneczne - jest to przede wszystkim nauka prawidłowej postawy i ładnego poruszania się, eksponującego zalety kobiecych sylwetek. No i można się wyszaleć, kiedy ostatnio tańczyłyscie?
Na zakończenie tancerki z Roztańczonej Mamy pokaża jak dużo można osiągnąć w krótkim czasie:)
0 11.30 (sala1) wizażystka Aneta Wasińska https://www.facebook.com/pages/Wizaż-Aneta-Wasińska/581382041913940 opowie o tym jak być piękną mając zaledwie 3 minuty rano... Po warsztacie znajdzie sie czas na indywidualne konsultacje i pytania
0d 12. 15(sala 2) doradca żywieniowy Katarzyna Sławska https://www.facebook.com/StudioZdrowegoOdzywianiaIpieknejSylwetki?fref=ts
opowie o tym jak bezboleśnie dozyskać nieskazitelną figurę:) W planie prezent dla uczestniczek!
O 13.00 (sala 1) projektantka wnętrz Malwina Kuzera https://www.facebook.com/EmKuProjekt?fref=ts opowie o sposobach zmiany klimatu wnętrza za pomocą dodatków. POowarsztacie czas na dyskusje i indywidualne konsultacje.
0 13. 00 (sala2) zapraszamy na zabieg "Satynowe dłonie" przeprowadzony przez konsultantkę Mary Key

WSTĘP WOLNY.

Prosimy o meilową rezerwację miejsc - klubmamkielce@gmail.com. W meilu rezerwacyjnym proszę zaznaczyć w których warsztatach zamierzacie Panie uczestniczyć i czy będzie Wam twarzyszyło dziecko. Dzieci powyżej 18 m-ca - opłata 10 zł / niezależnie od czasu (jest to koszt zapewnienia opieki animatorki).
Wszelkie pytania prosimy kierować na klubmamkielce@gmail.com
DO ZOBACZENIAi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz