środa, 5 marca 2014

Targi CZAS DZIECKA 2014

W tym roku, po raz pierwszy wstęp na targi był możliwy tylko dla osób z branży dziecięcej. W dodatku nawet dla osób z branży wstęp był bez dzieci, choć w sobotę to ograniczenie na szczęście już nie obowiązywało.
Zdania wystawców na ten temat były wyraźnie podzielone. Część żąłowała straconej możliwości pozbycia się  wystawianych przedmiotów i chętnie wyprzedawała towar pomiędzy sobą i zwiedzającymi , część stanowczo odmawiała  rozmawiania z kimkolwiek kto nie ma sklepu...
Faktem jest że w tym roku na targach pojawiły się stoiska firm o bardzo znanych nazwach np. MOTHERHOOD, poteżne stoiska takich potentatów jak baby ono i rekordowa ilość 220 wystawców.
Z punktu widzenia kieleckich rodziców nawiększą stratą była niemożliwość skorzystania szerszego grona odbiorców z ogromnego wyboru fotelików samochodowych. W naszym mieście nie ma za bardzo w czym wybierać, a już na pewno nie jest łatwo skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawców. I tu biję pokłony osobiste obsłudze stoiska http://fotelik.info/ za poświęcony mi czas, fachową pomoc i bezmiar wiedzy!

Jeśłi chodzi o hity tegorocznych targów to zdecydowanie numer 1 dla rodziców nieco starszych dzieci  to PRAWDZIWY SKAUT https://www.zabawki-malik.pl/prawdziwy-skaut,21,0.html - zabawki, które nie są zabawkami, tylko miniaturami narzędzi , których niejeden rodzic (głównie ojciec) mógłby sobie od dziecka pożyczyć. Przyrząd do oglądania owadów, wielofunkcyjny kompas i luneta, to taki początkowy zestaw, który zachwyci już trzylatka. I nie tylko chłopców:)

Numer 2, nistety z nieporównywalnie wyższej półki cenowej to modułowy drewniany domek dla lalek DIP DAP http://www.krainaekozabawek.pl/687-ekologiczny-drewniany-domek-dla-lalek-z-balkonem-i-poddaszem-dip-dap.html  pomysł z drewnianym domkiem, który można rozbudowywać wszerz i wzdłuż - wspaniały:)

Numer 3 elastyczny pasek do spodni playshoes zapinany za szlufki od spodni, tak, że nie trzeba go rozpinać do zrobienia siusiu. Proste i genialne:) Cena ok 15zł, ale czekamy na informacje gdzie w Polsce można je kupić. http://www.playshoes.com/en/601220.html

Na uwagę zasługuje też przebogata oferta baby ono, zdecydowanie bardziej atrakcyjna wizualnie niż do tej pory i firma chilly kids - mała fodzinna firma z Łodzi produkująca polskiei , na oko, porządne ciuchy dla dzieci.

1 komentarz:

  1. Mi szkoda było tych targów:( I nie tylko mi, bo trochę moich znajomych nastawiło się na przyjazd do Kielc. Dobrze,ze sa takie artykuły i można co nieco poczytać o opiniach prezentowanych firm.

    OdpowiedzUsuń